7/24 Kesintisiz Hizmet +90 (312) 317 97 97info@mhh.com.tr
Güvenilir Ekip
7/24 Hizmetinizde
Hijyenik Ortam
Covid-19 Önlemleri
Kaliteli Hizmet
Türkiye'nin En Büyüğü

Hakkımızda

Metropolitan Hayvan Hastanesi

Metropolitan Hayvan Hastanesi

Uzman Dostunuz

Sevgili dostlarımızın herhangi bir sağlık problemimi yaşaması için bir sağlık programı hazırlamaktayız. Bu programlardaki uygulamalar ve uygulama tekrarları tamamen minik dostumuza özel hazırlanmaktadır.

Bunu yaparken, havyan dostumuzun yaşadığı ortam göz önüne alınır. Ayrıca bu hizmet kapsamına check-up programımızda girmektedir.

Bu sayede dostlarımızın sağlık durumu yakından incelenir. Hastanemize ilk ziyaretini gerçekleştiren dostlarımızın kapsamlı bir muayene yapılmaktadır.

Alanında uzman ve tecrübeli hekimlerimiz, aşı programı başlatır ve rutin işlemleri yapılacak olan hastalara detaylı bir genel muayene yapmaktadırlar. Devamında da küçük dostumuzun iç-dış parazit muayeneleri ve kontrolleri için bir çizelge hazırlanmaktadır.

Tarihçemiz

Türkiye'nin En Büyük Özel Hayvan Hastanesi

Metropolitan Hayvan Hastanesi, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, Veteriner Hekimlik alanında dünya markası olmuştur.

Türkiye'yi, dünya standartlarında kaliteli Veterinerlik hizmeti ile tanıştıran Metropolitan Hayvan Hastanesi, İç Hastalıkları Uzmanları tarafından kurulan ve Anonim Şirket çatısı altında kurumsal hizmet veren Türkiye'nin ilk hayvan hastanesidir.

Metropolitan’ın Uzman Doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile Hayvan sağlığında güvenin adresidir.

Kardiyoloji, Geriatri, Mikrobiyoloji ve benzeri konularda birçok Uzman Veteriner Hekimi bünyesinde bulunduran Metropolitan Hayvan Hastanesi A.Ş.; Dahiliye Bilimleri, Kalp Sağlığı, Geriatrik Hayvan Sağlığı, Dermal Hayvan Sağlığı, Gastrointesinal, Onkoloji, Hematoloji gibi branşlarda referans Hastane olmayı başarmıştır.

Türkiye’de pek çok ilke imza atan ve Hayvan sağlığı hizmet standartlarını yükseltmeye öncülük eden Metropolitan Hayvan Hastanesi , uluslararası tanı-tedavi yöntemleriyle doktorlarımızın yurt içi ve yurt dışı kongre ve dergilerdeki akademik yayınları, ülkemizi yurtdışında başarılıyla temsil etmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinden hasta kabul eden Metropolitan Hayvan Hastanesi, her yıl daha fazla sayıda hayvana güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan, bir dünya MARKASI olmuştur.

Metropolitan Hayvan Hastenesi; Batıkentte başladığı yolculuğuna Siz Değerli Hayvanseverlerin ve Veteriner Hekimlerimizin desteğiyle Türkiyenin En Büyük Hayvan Hastanesi olarak İncek Kampüsünde ve yeni şubeleriyle hizmet kalitesi ve ulaşılabilirliğini arttırarak Dostlarımızın daima yanında olmaya devam etmektedir...