7/24 Kesintisiz Hizmet +90 (312) 317 97 97info@mhh.com.tr
Güvenilir Ekip
7/24 Hizmetinizde
Hijyenik Ortam
Covid-19 Önlemleri
Kaliteli Hizmet
Türkiye'nin En Büyüğü

Hizmetlerimiz

Metropolitan Hayvan Hastanesi

Acil Servis

Hastanemiz, küçük dostlarımızın bir an evvel sağlığına kavuşmaları için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Uzman hekimlerimiz ve itinalı sağlık anlayışımızla dost..

Detaylı Bilgi

Ağız ve Diş Hastalıkları

Sevimli dostlarımızda sıkça görülen ağız ve diş hastalıkları onların diş kaybına bile sebep olmaktadır. O yüzden ağız ve diş hastalıklarının erken teşhisi önemlidi..

Detaylı Bilgi

Anestezi

Anestezi, sevgili dostlarımızın uzman hekim kontrolünde geçici olarak uyutulup uyandırılması için yaptığımız bir uygulamadır. Bundan dolayı anestezi öncesinde tü..

Detaylı Bilgi

Cerrahi Servisi

Hastanemizin uzman doktor kadrosu ile anestezi prosedürleri dâhilinde güvenli bir şekilde gün, saat gözetmeksizin minik hastalarımızın hizmetine açığız. En ..

Detaylı Bilgi

Dahiliye Servisi

Hastanemizde, sevgili dostumuzun tüm iç hastalıkları ivediyle teşhis edilir ve vakit kaybetmeden tedavisine başlanır. Tüm iç hastalıkların tedavisi yapılmaktadır. Uzm..

Detaylı Bilgi

Doğum ve Jinekoloji

Dostlarımız için doğum ve jinekoloji alanında en son cihazlar ve görüntüleme sistemleri kullanılmaktadır. Bunun yanında kısırlaştırma, gebeliğin saptanması, gebeliğin i..

Detaylı Bilgi

Egzotik Hayvan Hastalıkları

Son yıllarda büyük rakamlara ulaşan Egzotik hayvan hastalıklarının hem teşhisi hem de tedavisi hastanemizde uzman veteriner doktorlarımız tarafından büyük bir özenle..

Detaylı Bilgi

Fizik Tedavi

Fizik tedavi sayesinde minik dostlarımıza çok daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sunuyoruz. Gün geçtikçe ortopedik ve nörolojik operasyon geçirmiş hastalar..

Detaylı Bilgi

Karantina Ünitesi

Minik dostlarımızdan bulaşıcı hastalık şüphesi olanları özel olarak ayrılmış bölgelerde üst düzey karantina teknikleri ve tedavileriyle 24 saat onların gözlemini yapmaktayız. Uzman hekimlerimiz tarafı..

Detaylı Bilgi

Koruyucu Hekimlik

Hastanemiz bünyesinde evcil hayvan dostlarımızın sağlığının yanı sıra, siz sevgi dolu ve ömürlük sahiplerinin de sağlığını oldukça önemsemekteyiz. Özelli..

Detaylı Bilgi

Laboratuvar Hizmetleri

Hastanemizde mikroskobik değerlendirmelerle destekli tam kan sayımı (CBC) , tam kan biyokimyası, idrar analizi ve dışkı tahlilleri gün, saat gözetmeksizin yapılmaktadır.  Hast..

Detaylı Bilgi

Pet Kuaför

Dostlarımızın her zaman temiz ve bakımlı kalabilmeleri için hastanemizin kuaförü yıkama, tıraş, tırnak kesimi ve diğer kuaför hizmetlerini vermektedir. Bu sayede seviml..

Detaylı Bilgi

Pet Market

Bol çeşitli, temiz ve güvenilir mamalarımız yanı sıra sevgili dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz marketimizle hizmet sunmaktayız. Sizin içini..

Detaylı Bilgi

Pet Otel

Evden uzak kalmanız gerektiğinde sorumluluğunu taşıdığınız biricik hayvan dostunuzu nereye bırakıcam derdine düşmenizi engelliyor, minik dostlarımıza sağlıklı ve refah bir ortam sağlıyo..

Detaylı Bilgi

Tıbbi Görüntüleme Ünitesi

Hastanemiz, anlaşmalı merkezde uygulanan Magnetik Rezonans (MR) ve Tomografi ile görüntüleme imkanlarını en üst düzeye taşımakta; hastalıkların tanısı aşamasında en detaylı veriler ile tedavisi için p..

Detaylı Bilgi

Veteriner Dermatoloji

Hayvan dostlarımızın derileri bir çok deri hastalığına yakalanmaya müsaittir. Genel itibariyle dermatolojik sorunları ömürlük olmaktadır . hastanemizin hekim kadro..

Detaylı Bilgi

Yatan Hasta Ünitesi

Hastanemizde yatılı tedavi görmesi gereken sevgili dostlarımız kedi ve köpek için ayrı ayrı bölümlerimiz bulunmaktadır. Buralarda, onların sağlıklarına kavuşması i..

Detaylı Bilgi

Yoğun Bakım Ve Reanimasyon Ünitesi

Cerrahi işlemlerden sonra reanimasyon aşamasında ya da yoğun kontrol altında bulundurulması gereken dostlarımıza alanında uzman hekimlerimizin eşliğinde ısıtma, nemlendirme ve oksijen desteğ..

Detaylı Bilgi