7/24 Kesintisiz Hizmet +90 (312) 317 97 97info@mhh.com.tr
Güvenilir Ekip
7/24 Hizmetinizde
Hijyenik Ortam
Covid-19 Önlemleri
Kaliteli Hizmet
Türkiye'nin En Büyüğü

Koruyucu Hekimlik

Hizmetlerimiz

Koruyucu Hekimlik

Hastanemiz bünyesinde evcil hayvan dostlarımızın sağlığının yanı sıra, siz sevgi dolu ve ömürlük sahiplerinin de sağlığını oldukça önemsemekteyiz. Özellikle evcil hayvanlarımızdan insanlara geçebilecek hastalıklara karşı temkinli olunması gerektiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu zoonotik hastalıklar; kuduz, farklı deri hastalıkları, lenfositik ve toksoplazmozis en önemlileri arasındadır.
Kuruluşumuzda verilen koruyucu hekimlik hizmeti içerisinde, doğru şartlarda korunan ve uzman kadromuz eşliğinde uygulanan aşılar ile tehlikeli salgın hastalıkların önlenmesi amaçlanmıştır. Aynı zamanda sevimli dostlarımızın ömrünü sağlıklı geçirmesi adına veteriner hekimlerimiz tarafından uygulanan dışkı ve kan tahlilleri, muayene, beslenme ve aktivite düzeni, antiparaziter tedavileri ile hem siz hem de evcil hayvanınız sağlıklı bir yaşam sürecektir.

Sevgili dostlarımızın herhangi bir sağlık problemimi yaşaması için bir sağlık programı hazırlamaktayız. Bu programlardaki uygulamalar ve uygulama tekrarları tamamen minik dostumuza özel hazırlanmaktadır. Bunu yaparken, havyan dostumuzun yaşadığı ortam göz önüne alınır. Ayrıca bu hizmet kapsamına check-up programımızda girmektedir. Bu sayede dostlarımızın sağlık durumu yakından incelenir. Hastanemize ilk ziyaretini gerçekleştiren dostlarımızın kapsamlı bir muayene yapılmaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli hekimlerimiz, aşı programı başlatır ve rutin işlemleri yapılacak olan hastalara detaylı bir genel muayene yapmaktadırlar. Devamında da küçük dostumuzun iç-dış parazit muayeneleri ve kontrolleri için bir çizelge hazırlanmaktadır.